Kompletná ochrana rastlín a pôdy

Kompletná sada ekologických prípravkov pre starostlivosť o záhradu a rastliny. 

Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Kód: 10014
€31,50 –9 % €28,50 / sada €7,13 / 1 ks
Kompletná ochrana rastlín a pôdy
Kompletná ochrana rastlín a pôdy
€31,50 –9 %

Kompletná starostlivosť s ekologickou sadou prípravkov pre ochranu a podporu rastlín a pôdy prirodzenou cestou.

Bora - prirodzená ochrana pred hmizom

Bora je revolučný pôdny mikrobiologický prípravok, ktorý využíva silu huby Beauveria bassiana na účinné bojovanie proti rôznym druhom škodlivého hmyzu. S Boraou chráňte svoje rastliny bez potreby použitia chemických pesticídov. Vaša záhrada bude zdravá a prirodzene chránená.

Ferrimax - ekologický prípravok proti slizniakom

Ferrimax je inovatívny prípravok obsahujúci fosforečnan železitý, ktorý účinne bojuje proti slizniakom bez negatívneho vplyvu na životné prostredie. Jeho použitie je bezpečné nielen pre okolie jedlých plodín, ale aj pre nejedlé rastliny. S Ferrimaxom dosiahnete účinnú ochranu svojej záhrady bez agresívnych chemikálií.

Oasis EM-1 - revolučný mikrobiologický prípravok

Oasis EM-1 je inovatívny mikrobiologický prípravok, ktorý spája symbiotické komplexy živých mikroorganizmov. Táto unikátna zmes podporuje zdravie pôdy a zvyšuje odolnosť rastlín voči stresovým faktorom. Certifikovaný ako mikrobiologické hnojivo, Oasis EM-1 je bezpečný pre široké spektrum použitia.

Righello - granulovaný prípravok pre zvýšenie odolnosti rastlín

Righello je špeciálne navrhnutý granulovaný prípravok na zvýšenie odolnosti zeleniny, poľných plodín a okrasných rastlín proti pôdnym škodcom. Stimuluje ochranné mechanizmy rastlín a pomáha im prekonať stresové obdobia.Mykoríza vyvoláva viaceré pozitívne účinky vrátane zhrubnutia bunkovej steny, predĺženia koreňov a produkcie antioxidantov. Jeho použitie je nevyhnutné pre ekologické poľnohospodárstvo a poskytuje rastlinám výnimočné podmienky na zdravý rast.

  • Prirodzená ochrana: naše prípravky poskytujú prirodzenú ochranu bez použitia škodlivých chemikálií.
  • Ekologická certifikácia: všetky prípravky sú certifikované pre ekologické poľnohospodárstvo a sú šetrné k životnému prostrediu.
  • Zdravie a odolnosť rastlín: s touto sadou dosiahnete zdravé a odolné rastliny, ktoré budú plné energie a života.

Urobte správny krok pre vašu záhradu s našou sadou ekologických prípravkov.