NovaFerm ORION

Účinná ochrana proti škodcom a chorobám

Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Kód: 100015
€9,20 / ks €9,20 / 1 ks
NovaFerm ORION

NovaFerm ORION prírodná ochrana pre vaše rastliny

Predstavujeme NovaFerm ORION, revolučný prípravok, ktorý poskytuje komplexnú ochranu pre široké spektrum rastlín. S týmto produktom získate silnejšie a zdravšie rastliny, zvýšite odolnosť voči chorobám a maximalizujete kvalitu a výnos vašich plodín.

Účinná ochrana proti škodcom a chorobám

NovaFerm ORION účinne eliminuje široké spektrum požerových a cicavých škodcov, ako sú vošky, strapky a húsenice, a zároveň pôsobí ako atraktant a parazitický agent proti škodlivému hmyzu. Jeho unikátne baktériálne spóry sa aktivujú pri kontakte s rastlinou, čím zvyšujú jej odolnosť a produkčné ukazovatele.

Prírodné zloženie pre ekologickú produkciu

Zložený z prírodných baktérií PGPR, vrátane kmeňov Photorhabdus luminescens a Bacillus thüringiensis, NovaFerm ORION je bezpečný pre životné prostredie a neobsahuje žiadne toxické látky. Je ideálny pre ekologické poľnohospodárstvo a výrobu bio-potravín.

Jednoduchá a flexibilná aplikácia

NovaFerm ORION sa ľahko aplikuje formou postreku alebo hnojivej zálievky. Je UV stabilný, čo umožňuje použitie kedykoľvek počas dňa bez rizika poškodenia listov. Môže sa miešať s väčšinou ochranných prípravkov a herbicídov, čím sa zjednodušuje integrácia do existujúcich pestovateľských postupov.

Bezpečnosť a trvalá účinnosť

Produkt je 100% bezpečný pre včely, nevyžaduje ochrannú čakaciu dobu a nevytvára rezistenciu. S dlhou dobou použiteľnosti až 2 roky a širokým okruhom účinnosti je NovaFerm ORION spoľahlivým riešením pre vaše rastliny.

Aplikácia na rôzne druhy rastlín

Tento univerzálny prípravok je vhodný pre ovocné stromy, vinič, drobné ovocie, zeleninu a okrasné dreviny. Aplikuje sa v rôznych fenofázach rastu, od vytvorenia listov až po pred dozrievanie plodov, čím zabezpečuje optimálny rast a vývoj rastlín.

Zloženie a príprava

NovaFerm ORION je dostupný vo forme kvapalnej formulácie, ktorá sa pred použitím riedi vodou podľa priloženého návodu. Po riadnom premiešaní sa aplikuje postrekom na listy, čím sa zabezpečí rovnomerné pokrytie a maximálna efektivita.

Investujte do zdravia a výnosnosti vašich plodín s NovaFerm ORION a užite si bohatú úrodu plnú zdravých a odolných plodov.