AmazoN

Biologická ochrana rastlín zvýšujúca nutričné hodnoty rastliny

Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Kód: 10018
€10 / ks
AmazoN

Bacillus Mojavensis - Biologická ochrana rastlín

Bacillus Mojavensis je revolučná endofytická baktéria, ktorá vytvára symbiotický vzťah s rastlinami, poskytujúc im výnimočnú ochranu pred patogénmi. S jeho pomocou môžete zabezpečiť zdravý a úrodný rast vašich plodín.

Vlastnosti:

  • Ochrana pred patogénmi: Bacillus Mojavensis tvorí ochranný biofilm na povrchu rastlín, ktorý bráni usídleniu a šíreniu škodlivých mikroorganizmov ako sú baktérie a huby.
  • Široké spektrum použitia: Ideálny pre vinohrady, ovocné stromy, zeleninu, okrasné rastliny a ďalšie. Použiteľný aj v skleníkoch a na trávnikoch.
  • Nezávislý na UV žiarení: Odolný voči UV žiareniu, čo znamená, že sa môže aplikovať priamo na povrch rastlín bez rizika poškodenia.
  • Jednoduchá aplikácia: Preventívne postreky každých 7-10 dní zabezpečia optimálnu ochranu vašich plodín. Možno aplikovať samostatne alebo v kombinácii s ďalšími prostriedkami.
  • Životaschopnosť: Baktéria zostáva aktívna aj na povrchu rastlín a v pôde, čo umožňuje flexibilnú aplikáciu a nevyžaduje okamžité zapracovanie do pôdy.

Balenie:  100g.           Dávkovanie:      5-10g  - 10l vody       Ochranná doba:    0 dní

Zvoľte Bacillus Mojavensis a využite moderný prístup k ochrane vašich rastlín bez kompromisov so zdravím a kvalitou úrody.