Ochrana rastlín a zdravie pôdy

Sada prípravkov pre zdravú a odolnú záhradu

Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Kód: 10013
€16,50 –9 % €15 / sada €7,50 / 1 ks
Ochrana rastlín a zdravie pôdy
Ochrana rastlín a zdravie pôdy
€16,50 –9 %

Sada prípravkov pre zdravú a odolnú záhradu.

Oasis EM-1 - mikrobiologický prípravok

Oasis EM-1 je inovatívny mikrobiologický prípravok, ktorý v sebe spája symbiotické komplexy živých mikroorganizmov. Tento unikátny zmes mikroorganizmov, vrátane baktérií mliečneho kvasenia, fotosyntéznych baktérií, dusík-fixujúcich baktérií a kvasiniek, je starostlivo vybraná tak, aby spoločne podporovala zdravie a plodnosť pôdy a zvyšovala odolnosť rastlín voči stresovým faktorom. Certifikovaný ako mikrobiologické hnojivo, Oasis EM-1 je bezpečný pre široké spektrum použitia v rôznych oblastiach, od rastlinnej výroby po spracovanie odpadu. S Oasis EM-1 dosiahnete zdravú a vyváženú mikrobiálnu komunitu vo vašej pôde, čo prinesie zlepšenie výnosov a kvality vašich plodín.

Righello - granulovaný prípravok na zvýšenie odolnosti rastlín

Righello je špeciálne formulovaný granulovaný prípravok určený na zvýšenie odolnosti zeleniny, poľných plodín a okrasných rastlín proti pôdnym škodcom. Jeho účinné zloženie pomáha rastlinám vybudovať silné obranné mechanizmy a zvýšiť ich schopnosť odolávať stresovým podmienkam.Prípravok pôsobí v pôde pri koreňoch rastlín. Stimuluje ochranné mechanizmy rastlín a pomáha im prekonať stresové obdobia. Mykoríza vyvoláva viaceré pozitívne účinky vrátane zhrubnutia bunkovej steny, predĺženia koreňov a produkcie antioxidantov. Tento prípravok je špeciálne navrhnutý pre ekologické poľnohospodárstvo, čo znamená, že môžete mať istotu, že vaše rastliny sú starostlivo chránené bez použitia škodlivých chemikálií.

  • Komplexná Starostlivosť: Oasis EM-1 a Righello spolu poskytujú komplexnú starostlivosť o vašu záhradu, podporujúc zdravý rast rastlín a zlepšujúc odolnosť voči škodcom a stresu.
  • Certifikovaná Kvalita: Obidva prípravky sú certifikované a bezpečné pre ekologické poľnohospodárstvo, čo znamená, že sú šetrné k životnému prostrediu a zdraviu vašich rastlín.
  • Výsledky, Ktoré Vidíte: S našou sadou dosiahnete konkrétne výsledky vo forme zdravých, plodných rastlín a kvalitnej úrody.

Investujte do zdravia svojej záhrady so sadou pre zdravú a odolnú záhradu.